خرید ملک برای زندگی در گرجستان

تفلیس پایتخت و گرانترین و پرجمعیت ترین شهر کشور گرجستان است و بعد از آن شهرهای دیگری مانند باتومی، کوتایسی و متسختا هستند.

قیمت ملک در گرجستان پایینتر از ایران است و معاملات ملکی با دلار انجام میشود. خرید ملک در گرجستان سرمایه گذاری عالی محسوب میشود زیرا با افزایش قیمت دلار قیمت ملک شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

به طورکلی قیمت ملک در گرجستان به موقعیت مکانی و نوساز یا کلنگی بودن بستگی دارد.

ساختمان های شیک و جدید به سرعت در حال اضافه شدن هستند.

قیمت یک متر مربع آپارتمان در تفلیس از متری ۴۰۰ دلار شروع می شود تا ۲۵۰۰ دلار.

قیمت ویلای کلنگی در خارج تفلیس ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ دار است.

مبله بودن و امکانات دیگر بر قیمت تاثیر میگذارد.

برای خرید به صورت اقساطی آورده شما باید ۳۰% مبلغ کل خانه باشد و مابقی را میتوانید وام بانکی بگیرید. وام بانکی در گرجستان مانند ایران پیچیده نیست و نیاز به ضامن و معرف و کارکرد حساب ندارد.

بازپرداخت وام بانکی به نوع توافق بین شما و بانک بستگی دارد و میتواند تا ۱۰سال ادامه پیدا کند.

با توجه به سرانه درآمد، گرجستان جز کشورهای فقیر جهان قرار می گیرد. و اغلب افرادی که در گرجستان کار میکنند حقوق و مزایای ناچیزی دریافت میکنند. نرخ بیکاری در گرجستان حدود ۱۲% است.

برای پیدا کردن کار با درآمد مناسب باید تسلط کامل به زبان گرجی داشته باشید.

گرجستان مانند انگلیس و آمریکا دارای اقتصاد و بازار کار مناسب نیست. سیاست دولت گرجستان در راستای حمایت از سرمایه گذاری است. نیروی ارزان و سادگی قوانین در گرجستان باعث پیشرفت سریع کسب و کار در این کشور شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردر زمینه خرید و اجاره ، ملک و آپارتمانهای مسکونی و تجاری در گرجستان و همچنین مشاوره رایگان در زمینه اقامت، تحصیل و کار با شماره های ۹۸۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴+ و ۹۹۵۵۵۸۹۰۰۳۵۷+ در ایران و گرجستان تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *