کسب و کار در گرجستان

کشور گرجستان فرصت خوبی برای توازن بین کار و تفریح و طبیعت فراهم کرده. کشور گرجستان به داشتن تفرجگاه های ساحلی، پارک های عمومی، شکارچشمه های آب معدنی فراوان شهرت دارد.

گرجستان کشوری مناسب برای انجام فعالیت های ورزشی و ماجراجویانه مانند اسکی،اسب سواری، کوه نوردی ،رفتینگ است.

گرجستان فاصله کمی با ایران دارد و به راحتی میتوانید از طریق زمینی و هوایی به شهرهای مختلف آن سفر کنید. همچنین برای سفر به گرجستان نیازی به تهیه ویزا نیست.

بدون هیچ محدودیتی میتوان خانه یا آپارتمان از ۲۰۰ تا ماهی۳۰۰۰ دلار اجاره کرد و خارجی ها حقوقی کاملا برابر با گرجی ها دارند.

گرجستان فرصت های بسیاری برای کسب و کار و سرمایه گذاری دارد که با برنامه ریزی مناسب میتواند بسیار سود آور باشد.

مهمترین عامل برای اقامت در گرجستان امنیت سرمایه گذاری و راحتی کسب و کار است .این کشور جهت سرمایه گذاری بسیار بکر و دست نخورده است.

گرجی ها در نوآوری کسب و کار مانند ما ایرانی ها قوی و باهوش نیستند به همین دلیل این کشور پتانسیل بالایی در راه اندازی کارهای جدید دارد.

پیدا کردن کار در گرجستان برای شهروندان خارجی کار ساده ای نیست، زیرا خود شهروندان گرجی با مشکل بیکاری مواجه هستند. تنها در صورتی که طرحی برای سرمایه گذاری در گرجستان داشته باشید می توانید برای امرار معاش در کشور گرجستان اقدام نمایید.

شما میتوانید با کمترین هزینه اقدام به ثبت شرکت در گرجستان نمایید و با این کارآفرینی شما برای خود و دیگران میتوانید اشتغال زایی نمایید و از درآمد بسیار بالایی برخوردار شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتردر زمینه خرید و اجاره ، ملک و آپارتمانهای مسکونی و تجاری در گرجستان و همچنین مشاوره رایگان در زمینه اقامت، تحصیل و کار با شماره های ۹۸۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴+ و ۹۹۵۵۵۸۹۰۰۳۵۷+ در ایران و گرجستان تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *