انواع اقامت در گرجستان

بسیاری از ایرانیان بر این باور هستند که اخذ اقامت با شهروندی در گرجستان تفاوتی ندارد. ولی در ابتدا باید بدانیم این دو کاملا با هم متفاوت هستند.

اخذ اقامت به شما اجازه میدهد که چندین سال در خاک گرجستان زندگی کنید و از کلیه حق و حقوق شهروندی برخوردار هستید به غیر از پاسگورت گرجستان و حق رای.

شهروندی اقامت دایم و همیشگی گرجستان است.

در این مقاله به صورت جامع روش های اخذ اقامت گرجستان توضیح داده خواهد شد:

ثبت شرکت یکی از معمول ترین روش های اخذ اقامت در گرجستان است.

یکی دیگر از روش ها ازدواج با شهروندان گرجستانی اعم از زن یا مرد است. که با این روش میتوانید کارت اقامت گرجستان را دریافت نمایید.

اگر برای شرکتی در گرجستان کار میکنید، می تونید نامه ای به وزارت مهاجرت ببرید و بدین وسیله اقدام به گرفتن اقامت کاری نمایید. همچنین چنانچه بتوانید در هر یک از دانشگاه های عمومی و خصوصی گرجستان تحصیل کنید می توانید اقامت تحصیلی بگیرید.

 طبق قوانین اگر شما در گرجستان خانه ای به قیمت بیش از ۳۵ هزار دلار خریداری کنید میتوانید اقامت یک ساله بگیرید و تا زمانی که خانه به نام شماست میتوانید اقامت خود را تمدید نمایید.البته اخیرا زمزمه افزایش این مبلغ به ۵۰ هزار دلار به گوش میرسد.

و اگر بتوانید در گرجستان سرمایه گذاری به مبلغ ۳۰۰ هزار لاری انجام دهید می توانید اقامت دائم و بعد مدتی شهروندی گرجستان را دریافت نمایید.

در کلیه موارد فوق باید اقامت را تا ۲ یا ۴ سال تمدید کرد بتوانید شهروند گرجستان شوید و پاسپورت گرجی بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتردر زمینه خرید و اجاره ، ملک و آپارتمانهای مسکونی و تجاری در گرجستان و همچنین مشاوره رایگان در زمینه اقامت، تحصیل و کار با شماره های ۹۸۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴+ و ۹۹۵۵۵۸۹۰۰۳۵۷+ در ایران و گرجستان تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *