مزایای اقامت در گرجستان

کشور گرجستان یکی از کشورهای رو به پیشرفت در منطقه آسیا اروپا است ، قسمتی از خاک گرجستان در قاره اروپا است و خیلی زود این کشور به اتحادیه اروپا می پیوندد.
گرجستان از شمال با روسیه ، از غرب با دریای سیاه ، از جنوب با ترکبه و ارمنستان و از جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم مرز است. پایتخت آن تفلیس می باشد و مساحت کشور گرجستان ۶۹۷۰۰ کیلومتر مربع است.
جمعیت آن تا سال ۲۰۱۶  ، ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بوده است و به دلیل جمعیت کم آن رفاه زیاد است.
گرجستان جمهوری متمرکز و نیمه ریاستی دارد، یعنی از طریق دموکراسی نیابتی رئیس جمهور انتخاب میشود.
 مردم بومی گرجستان مسیحی ارتودکس و پیرو کلیسای ارتودکس گرجی هستند.
زبان رسمی آن گرجی که یکی از ۱۴ زبان موجود در دنیا میباشد است که قدمت طولانی دارد.

مزایای اقامت در گرجستان:

  گرجستان به دلیل آرامش و نبود استرس زبان زد دنیاست. انتظار کم مردم به همراه شرایط محیطی زندگی آرامی را فراهم کرده است.

گرجستان کشوری امن است . امنیت داخلی برای دولت گرجستان بسیار مهم است و این باعث شده گشت پلیس روزانه و شبانه را به وفور مشاهده شود. امنیت بالا در گرجستان باعث شده که شما بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز در خیابانها به راحتی تردد کنید

گرجستان با کشورهای اروپایی به خصوص آمریکا روابط خوبی دارد و این باعث شده از نظر نظر امنیت جهانی پشتیبان های خوبی داشته باشد

سفر راحت به کشورهای معاهده شینگن (کشورهای مهم اروپایی) ازمزایای گرفتن اقامت در گرجستان است.

زندگی ارزان نسبت به بقیه کشورهای مهاجر پذیر یک مزایای زندگی در گرجستان است.هزینه زندگی تقریبا با ایران برابر است و برای کسانی که درامد آنها در ایران است گزینه مناسبی قلمداد میشود. قیمت کالاهای اساسی در این کشور بسیار پایین است.

در کشور گرجستان بیمه حرف اول را میزند و خدمان خوبی هم به مردم تعلق می گیرد. بیمه و خدمات درمانی در گرجستان دست شرکت های خصوصی است و این باعث شده امکانات خوبی ارائه شود. .

تحصیل در گرجستان کیفیت بالایی دارد.مدرک دانشگاه های گرجستان توسط وزارت علوم ایران تایید شده و قابل قبول است و به راحتی میتوان با مدرک گرجستان در ایران مشغول به کار شد.

آینده روشن گرجستان نسبت به دیگر کشورهای منطقه و دورنمای پیوستن آن به اتحادی اروپا از دیگر مزایای اقامت در گرجستان است.  

گرجستان در حال حاضر عضو ناظر اتحادیه اروپا و عضو ناتو است. و این موضوع کمک بسیاری به آینده این کشور و روابط آن با اروپا و غرب میکند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتردر زمینه خرید و اجاره ، ملک و آپارتمانهای مسکونی و تجاری در گرجستان و همچنین مشاوره رایگان در زمینه اقامت، تحصیل و کار با شماره های ۹۸۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴+ و ۹۹۵۵۵۸۹۰۰۳۵۷+ در ایران و گرجستان تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *