هتل های ۳ ستاره باتومی

هتل های ۳ ستاره باتومی

باتومی دومین شهر بزرگ و زیبای گرجستان است. این شهر بندری که در ساحل دریای سیاه قرار دارد دارای آب و هوایی مرطوب و نیمه گرمسیری بوده و در بیشتر ایام سال بارانی است. این  شهر به پایتخت توریستی گرجستان مشهور است و آن را با آنتالیا مقایسه می کنند. بیشترین میزان بازدید های توریستی در گرجستان مربوط به این شهر زیبا و ساحلی است.

شاید بتوان سواحل زیبا و نیمه گرم باتومی را مهمترین جاذبه توریستی این شهر دانست. در نوشته های پیشین با جاذبه های توریستی باتومی آشنا شدید و در این مقاله شما را با بهترین هتل های سه ستاره باتومی آشنا می کنیم که از نظر هزینه مناسب تر از هتل های پنج ستاره هستند.

 هتل های ۳ ستاره باتومی

  1. هتل میریوسی Hotel Mireosi

این هتل ۳ ستاره که از بهترین هتل های ۳ ستاره باتومی است در خیابان کوتایسی ۱۲/۱۴ باتومی قرار دارد و از این هتل تا ساحل دریای سیاه ۴۰۰ متر مسافت وجود دارد. از این هتل تا ایستگاه راه آهن ۵ کیلومتر مسافت وجود دارد و همچنین از این هتل می توان به راحتی به پیازا و میدان اروپایی رفت.

هزینه اقامت در این هتل بسیار مناسب بوده و حدودا بین ۲۹ تا ۳۲ دلار است.

این هتل دارای وایفای پرسرعت رایگان، رستوران و پارکینگ می باشد و اقامت کودکان زیر ۱۲ سال در تخت های اضافی رایگان می باشد. هزینه تخت های اضافی برای افراد بیشتر از ۱۲ سال روزانه ۱۵ لاری می باشد. همچنین امکان بردن حیوانات خانگی به درون هتل وجود ندارد.

اتاق های هتل دو نفره می باشد.

این هتل فاصله کمی تا مکان های توریستی باتومی دارد و تا فرودگاه تنها ۱۷ تا ۲۱ دقیقه رانندگی لازم است.

  1. هتل مگزاربی باتومی

این هتل ۳ ستاره در خیابان مازنیاشویلی ۱ باتومی قرار دارد و یکی از بهترین هتل های ۳ ستاره شهر باتومی می باشد. از این هتل تا ساحل دریای سیاه ۴۰۰ متر مسافت وجود دارد و دارای امکاناتی چون وایفای پرسرعت رایگان، دوچرخه، سونا و … می باشد. اتاق های هتل مگزاربی باتومی تراس هایی زیبا دارد که می توانید از این تراس ها منظره زیبای غروب دریا را تماشا کنید و عصرانه ای اروپایی میل کنید. از این هتل تا بلوار باتومی و سالن اپرا تنها ۲۰۰ متر فاصله است.

از دیگر امکانات هتل ۳ ستاره مگزاربی می توان به رستوران، پارکینگ رایگان و سرویس فرودگاه اشاره کرد.

هزینه اقامت در این هتل حدودا بین ۴۵ تا ۶۷ دلار است.

این هتل فاصله کمی تا مکان های توریستی باتومی دارد و تا فرودگاه تنها ۱۵ تا ۲۱ دقیقه رانندگی لازم است.

از دیگر نکات مهم در مورد این هتل اقامت کودکان زیر ۷ سال در تخت های موجود و اضافی رایگان می باشد اما هزینه تخت اضافی برای افراد بیشتر از ۷ سال شبی۲۰ لاری می باشد.

امکان بردن حیوانات خانگی به درون این هتل وجود ندارد.

  1. هتل اوراسیا

این هتل ۳ ستاره در باتومی ۶۴۰۰، لاین اول، ایناساریدزه قرار دارد و یکی دیگر از هتل های ۳ ستاره شهر باتومی می باشد. از این هتل تا ساحل دریای سیاه تنها ۲ دقیقه پیاده روی است.

هزینه اقامت در این هتل حدودا بین ۳۲ تا ۴۵ دلار است که تقریبا ارزان می باشد.

از امکانات این هتل می توان به رستوران، وایفای پرسرعت رایگان، پارکینگ رایگان، استخر سرپوشیده و سونا، سرویس رایگان فرودگاه و همچنین امکانات بسیار خوبی چون ، صبحانه رایگان و امکان اجاره ماشین اشاره کرد. در رستوران های این هتل می توانید انواع غذاهای گرجی و قفقازی خوشمزه را میل نمایید.

اقامت کودکان زیر ۷ سال در تخت های موجود رایگان می باشد. هزینه تخت های اضافی برای کودکان بزگتر و افراد بزرگسال شبی ۲۵ لاری می باشد. هزینه استفاده از تخت کودک برای کودکان زیر ۲ سال ۲۵ لاری می باشد.

این هتل فاصله کمی تا مکان های توریستی اصلی باتومی دارد و تا فرودگاه تنها ۷ تا ۱۰ دقیقه رانندگی لازم است.

همچنین امکان بردن حیوانات خانگی به درون هتل وجود ندارد.

  1. هتل رویال ونیزیا

یکی دیگر از هتل های ۳ ستاره محبوب در شهر باتومی هتل رویال ونیزیا است که در خیابان ۳۵ زویاد گامساخوردیا واقع است. از این هتل تا ساحل دریای سیاه نیز تنها چند دقیقه پیاده روی فاصله وجود دارد. اینهتل که طراحی داخلی زیبایی نیز دارد اتاق هایی با تراس های رو به دریا دارد که مناظر دلپذیری پیش روی شما می گذارد.

از امکانات این هتل می توان به پارکینگ ، سرویس فرودگاه و وایفای پرسرعت رایگان اشاره کرد. البته این هتل رستوران ندارد ولی رستوران های بسیاری در کنار هتل قرار دارند و از این بابت مشکلی نخواهید داشت.

هزینه اقامت در این هتل حدودا بین ۳۶ تا ۶۲ دلار است که از نظر هزینه متوسط می باشد.

هزینه تخت های اضافی برای کودکان زیر ۱۲ سال شبی ۳۰ لاری و برای افراد بزرگتر ۴۰ لاری می باشد. هزینه استفاده از تخت کودک برای کودکان زیر ۲ سال رایگان می باشد.

این هتل فاصله نسبتا کمی تا مکان های توریستی اصلی باتومی دارد و تا فرودگاه تنها ۱۵ تا ۱۷ دقیقه رانندگی لازم است.

همچنین امکان بردن حیوانات خانگی به درون هتل وجود ندارد.

 

  1. هتل ساناریپو

هتل ۳ ستاره ساناریپو یکی از هتل های فوق العاده و زیبای باتومی است که در خیابان اول کوئین تامار واقع شده است. این هتل با وجود امکانت بسیار خوبی که دارد ارزان بوده و هزینه اقامت در آن حدودا ۴۰ تا ۵۱ دلار است.

از جمله امکانات هتل ساناریپو می توان به ساحل اختصاصی، وایفای پرسرعت رایگان، رستوران، پارکینگ رایگان صبحانه رایگان، استخر سرپوشیده و سونا، خدمات اتاق، ، سالن بدنسازی و سرویس رایگان فرودگاه اشاره کرد.

هتل ساناریپو ۶۴ اتاق دارد و تمامی اتاق های هتل دارای تراس هستند که همگی رو به دریا باز می شوند که منظره ای فراموش نشدنی پیش چشمان شما خواهند گذاشت.

این هتل تا مرکز شهر حدودا ۴ کیلومتر فاصله دارد و و برای رفتن به فرودگاه ۲۲ دقیقه رانندگی لازم است.

یکی از نکات جالب توجه این هتل ساناریپو رایگان بودن اقامت کودکان زیر ۸ سال در تخت های موجود و رایگان بودن تخت کودک برای کودکان زیر ۲ سال است. هزینه تخت های اضافی برای کودکان بزرگتر و افراد بزرگسال نیمی از هزینه اتاق می باشد.

بردن حیوانات خانگی به درون هتل ساناریپو باتومی مجاز است.

 

  1. پیازا این Piazza Inn

هتل ۳ ستاره پیازا این  مکانی بسیار جالب برای محل اقامت شما است زیرا در میدان مشرف به هتل همیشه موسیقی زنده اجرا می شود. این هتل در خیابان وختانگ گرگاسالی بیستم قرار دارد و با ساحل دریا تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی فاصله دارد. در این هتل زیبا دو رستوران وجود دارد که یکی غذای اروپایی و دیگری غذای گرجی را ارائه می کند.

هزینه اقامت در این هتل حدودا بین ۳۶ تا ۷۵ دلار است.

از جمله امکانات هتل پیازا این می توان به وایفای پرسرعت رایگان، رستوران، پارکینگ سرویس فرودگاه اشاره کرد. اقامت کودکان زیر ۱۲ سال در تخت های موجود رایگان می باشد.

این هتل فاصله  کمی تا مکان های توریستی اصلی باتومی دارد و تا فرودگاه تنها ۱۵ تا ۱۷ دقیقه رانندگی لازم است.

بردن حیوانات خانگی به درون هتل ساناریپو باتومی بلامانع است.

  1. هتل رویال Royal Hotel

این هتل ۳ ستاره که از هتل های خوب و ارزان باتومی است در باتومی ۶۰۰۴، بزرگراه ۱۵۰ فرودگاه قرار دارد. هتل رویال مسافت کمی تا ساحل دریای سیاه دارد و تنها با چند دقیقه پیاده روی در کنار ساحل خواهید بود.

هزینه اقامت در این هتل حدودا بین ۱۹ تا ۳۲ دلار است که واقعا ارزان است.

از جمله امکانات هتل رویال می توان به وایفای پرسرعت رایگان، رستوران، صبحانه رایگان، پارکینگ رایگان و سرویس فرودگاه رایگان اشاره کرد. در رستوران هتل رویال شما می توانید انواع غذاهای گرجی و ترکی را میل نمایید.

این هتل کمی از مرکز شهر دور است اما به فرودگاه بسیار نزدیک است و تنها با ۳ دقیقه رانندگی می توان به فرودگاه رسید.

اقامت کودکان زیر ۱۰ سال در تخت های موجود رایگان می باشد و برای افراد بزرگتر هزینه استفاده از تخت های اضافی شبی ۱۰ لاری می باشد.

همچنین امکان بردن حیوانات خانگی به درون هتل وجود ندارد.

    

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *