تور کازبگی گرجستان

تور کازبگی گرجستان

یکی از بهترین و جذاب ترین تورهای داخل گرجستان تور شهر کوهستانی کازبگی است. شهر کازبگی در منطقه کوهستانی شمال گرجستان قرار دارد و به آن شهر قازبگی یا آبانو نیز می گویند.

کازبگی شهری زیبا و کوچک است که درست در ۱۶۰ کیلومتری شمال تفلیس قرار دارد و تا مرز گرجستان و روسیه ۲۵۵ کیلومتر فاصله دارد. تور کازبگی برای کسانی که عاشق کوهپیمایی، کوهنوردی و دیدن مناظر زیبای طبیعت هستند یکی از بهترین تفریحات در گرجستان خواهد بود.

این منطقه کوهستانی به دلیل ارتفاع بالایی که دارد دارای هوایی بسیار سالم است و به دلیل عبور جاده های آن در میان ابرها یکی از رویایی ترین مکان های گرجستان است.

تور کازبگی گرجستان

این منطقه کوهستانی به دلیل طبیعت منحصر به فردش یکی از بهترین جاذبه های گردشگری گرجستان است که سالانه پذیرای توریست های زیادی از سراسر جهان است. جاده های رویایی این کوهستان مناظر زیبایی از رودهای خروشان، دریاچه ها و جنگلهای سبز دارد که برای گردشی مفرح و عکاسی بهترین انتخاب خواهند بود.

کوهنوردان بسیاری به دلیل ارتفاع بالای این منطقه به کازبگی می آیند. سومین قله بلند گرجستان به نام قله کازبگی در این منطقه قرار گرفته است. کوهنوردان ایرانی نیز برای فتح این قله بارها به این منطقه سفر کرده اند. البته در طول زمستان این منطقه پوشیده از برف است و تیر ماه بهترین زمان برای بازدید از این منطقه کوهستانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *