فرصتهای تجاری در گرجستان

فرصتهای تجاری در گرجستان ۲۰۱۷

کشور گرجستان در سالهای اخیر جزو موفق ترین کشورهای جهان در زمینه اقتصاد آزاد بوده است. موقعیت جغرافیایی گرجستان، دستیابی به آب های آزاد، مراتع بسیار و خاک مرغوب، گرجستان را به مکان مناسبی برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

زیر ساخت‌های تجاری بسیار قوی این کشور و شبكه سراسری پویا متشکل از راه‌آهن و راه‌ها و بنادر و فرودگاه‌ها و داشتن مرز آبی طولانی گرجستان را به کشوری مهم از نظر اقتصادی و سرمایه گذاری تبدیک کرده است.

از سال ۲۰۰۳ سرمایه‌گذاری خارجی در گرجستان رشد زیاد و قابل توجهی داشته است که نتیجه اصلاحات در مرزها برای سهولت بیشتر مبادلات مرزی و كاستن هزینه‌های آن است.

فرصتهای تجاری گرجستان ۲۰۱۷

ایران جورجیا مهمترین و بهترین فرصتهای تجاری در گرجستان را به شما پیشنهاد می کند:

  1. سرمایه گذاری در بخش گردشگری و صنعت توریسم

  2. سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و دامپروری

سرمایه گذاری در بخش گردشگری و صنعت توریسم:

یکی از مهمترین بخش های اقتصادی گرجستان صنعت توریسم این کشور است. جاذبه های تاریخی و مذهبی، مناظر بکر، طبیعت منحصر به فرد، سواحل زیبا و شگفت انگیز دریای سیاه، شهرهای بندری، فرهنگ شاد،مهمان نوازی و … موجب سرازیر شدن سیل گردشگران خارجی به گرجستان شده است.

از طرفی عدم نیاز به ویزا در سفر به گرجستان برای بسیاری از کشورها مانند ایران موجب آسانتر شدن سفر به این کشور شده است. در سال ۲۰۱۶ میلادی حدودا جمعیتی بالغ بر ۷ میلیون توریست خارجی به این کشور سفر کرده اند که بیانگر رشد بالای توریسم در گرجستان است.

فرصتهای تجاری گرجستان ۲۰۱۷

مهمترین فرصتهای تجاری سرمایه گذاری در بخش گردشگری در کشور گرجستان:

  1. ساخت هتل
  2. ساخت رستوران
  3. راه اندازی و ساخت کافی شاپ
  4. ثبت شرکت های توریستی و تورهای گردشگری از کشورهای دیگر به گرجستان

سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و دامپروری:

پس از صنعت توریسم و انرژی باید بخش کشاورزی را جزء بهترین سرمایه گذاری ها در گرجستان دانست. کشور گرجستان به دلیل قرارگیری در کناره دریای سیاه، و همچنین بهره مندی از نعمت های خدادای چون بارش های منظم باران در طول سال و بارش برف، وجود جنگل ها و مراتع بسیار، و همچنین خاک غنی، منطقه ای بسیار مناسب برای صنعت کشاورزی می باشد.

گرجستان کشوری چهار فصل بوده و تقریبا ۳ میلیون هکتار یعنی معادل به ۴۳ درصد خاک این کشور برای کشاورزی مناسب می باشد. این کشور به دلیل دارا بودن نیروی کار ارزان، باران های یکنواخت و منظم در طول سال، منابع وسیع آب، ارزان بودن لوازم کشاورزی، ارزان بودن زمین های کشاورزی منطقه ای بسیار مناسب برای کشاورزی است.

همچنین آب و هوای معتدل و مرطوب، علوفه زیاد و ارزان موجب شده است که کشور گرجستان موقعیت خوبی برای سرمایه گذاران در بخش دامپروری باشد.

فرصتهای تجاری گرجستان ۲۰۱۷

ایران جورجیا با بهره گیری از مشاورینی باتجربه، توانمند و متخصص در زمینه تجارت در گرجستان، خرید زمین و ملک، مشاوره در زمینه فرصت های تجاری در این کشور و اخذ اقامت این کشور از تمامی راه های قانونی در سریعترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان می باشد. وکلای ما در ایران جورجیا به طور تمام وقت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

برای ارتباط با ایران جورجیا تنها کافی است با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴ تهران اقاي فرهاني تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *