خرید خانه در گرجستان ۲۰۱۸

خرید خانه در گرجستان ۲۰۱۸

یکی از بهترین راه ها برای گرفتن کارت اقامت گرجستان، خرید خانه مانند آپارتمان و ویلا در گرجستان با ارزش حداقل ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا است.

در سال ۲۰۱۵ در پارلمان گرجستان قانونی تصویب شد که طبق این قانون اقامت گرجستان با خرید خانه و بدون نیاز به پرداخت مالیات و ثبت شرکت در کشور گرجستان موجب می شود تبعه خارجی تا یکسال کارت اقامت در کشور گرجستان را دریافت کند و تا زمانی که ملک خریداری شده در مالکیت تبعه خارجی باشد سالانه اقامت وی تمدید می شود.

اگر فرد ملک مورد نظر را تا ۶ سال در اختیار داشته باشد پس از این مدت می تواند موفق به اخذ پاسپورت گرجستان شود. این قانون در ترکیه وجود ندارد و با خرید خانه در ترکیه نمی توان اقامت این کشور را دریافت نمود.

خرید خانه در گرجستان ۲۰۱۸

ایران جورجیا همچنین با بهره گیری از مشاورینی باتجربه، توانمند و متخصص در زمینه مهاجرت به گرجستان، خرید خانه و اخذ اقامت این کشور در سریعترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان می باشد. وکلای ما در ایران جورجیا از انتخاب خانه در گرجستان تا خرید آن و دریافت سند شما را همراهی خواهند کرد تا با خیال راحت اقامت این کشور را دریافت کنید.

همکاران ما در ایران جورجیا تمام مراحل قانونی خرید خانه مرتبط با شهرداری و دولت گرجستان را برای شما انجام داده و همچنین به شما برای اجاره خانه تا خرید خانه مورد نظرتان کمک خواهند کرد. بهتر است در مدت زمانی که برای انتخاب و خرید خانه لازم دارید خانه اجاره کنید. زیرا هزینه اجاره خانه به مراتب پایین تر از هزینه های هتل خواهد بود.

قیمت خانه در تفلیس:

قیمت خانه در مرکز شهر یا دیگر مناطق و حاشیه شهر بسیار با هم متفاوت است. همچنین قیمت خانه ها در محله های قدیمی و محله های جدید نیز متفاوت است. برای مثال قیمت خانه در خیابان پکینی که یکی از مناطق اصلی شهر تفلیس است حدودا ۵۰۰ تا ۸۰۰ دلار بوده و البته تمامی وسایل نیز در آن قرار دارد. خانه ها در خیابان های نزدیک به حاشیه شهر قیمت ها پایین تر هستند.

خرید خانه در گرجستان ۲۰۱۸

خانه های ویلایی طبعا قیمت های بیشتری دارند و می توان با مبلغی معادل ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار خانه ویلایی زیبایی در شهر تفلیس خریداری نمود.

برای تماس با مشاورین ما در ایران جورجیا جهت خرید خانه و اخذ اقامت گرجستان در کوتاهترین زمان ممکن و انجام معامله ای امن و بی دردسر تنها کافی است با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴ تهران اقاي فرهاني تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *